Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Мельничук: Видатки на чиновників наступного року скоротяться на 11,6 млрд грн

  • 7571
Тарас Мельничук: Видатки на чиновників наступного року скоротяться на 11,6 млрд грн

У Державному бюджеті на 2023 рік закладено скорочення видатків на утримання органів державної влади на мінус 11,6 млрд грн у порівнянні з 2022 роком. Зокрема, це стосується кількості чиновників, їхніх зарплат і премій.

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук. Він зауважив, що скорочення не торкнеться працівників силових структур.

«Пріоритетом бюджету воюючої країни є безпека та оборона. Тому Уряд передбачив на це понад 1,1 трл грн – або майже 50% всього бюджету. Натомість зменшення видатків на органи держвлади, урізання зарплат і премій чиновників стане головною статтею економії бюджету наступного року. Це одне із завдань, яке ставив Кабінету Міністрів Президент Володимир Зеленський», – додав Тарас Мельничук.

Нагадаємо, під час сьогоднішної пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував, що в Україні цього року планується скоротити третину всього штату урядовців. На сьогодні вже скорочено близько 8 тис. співробітників держустанов.

Скорочення торкнуться не лише працівників у структурі міністерств, а й у структурі інспекцій, центральних органів виконавчої влади тощо за багатьма напрямами, наголосив голова Уряду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy