Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Тарас Мельничук про «відкрите небо» з ЄС: Важливий крок у зміцненні партнерства

  • 9602
Тарас Мельничук про «відкрите небо» з ЄС: Важливий крок у зміцненні партнерства

Підписання низки угод між Україною та Європейським Союзом є важливим кроком у зміцненні їхнього партнерства. Зокрема, угода про спільний авіаційний простір дає великий потенціал для співпраці і розвитку українського авіаційного ринку.

Про це заявив представник Кабміну у Верховній Раді та керівник секретаріату фракції «Слуга Народу» Тарас Мельничук.

Так званий авіаційний безвіз передбачає, що уряди України та країн ЄС більше не надаватимуть призначення на той чи інший маршрут. Авіаперевізники зможуть самі домовлятись про можливість рейсів та їхню кількість безпосередньо з аеропортами.

«Відповідно до положень угоди, Україна матиме такі ж самі стандарти, як у країнах ЄС: правила безпеки авіації, управління повітряним рухом, соціальні права працівників, електронні системи бронювання, захист довкілля та забезпечення прав споживачів», – пояснив Тарас Мельничук.

Він також додав, що зміцнення партнерства України з Європейським Cоюзом та готовність рухатися далі на виконання програми Президента в питаннях євроінтеграції є також результатом створення нормативно-правового підґрунтя і координації роботи Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy