Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Там люди пережили справжнє пекло: Народні депутати разом із депутатами Європарламенту відвідали Бучу та Ірпінь

  • 1700
Там люди пережили справжнє пекло: Народні депутати разом із депутатами Європарламенту відвідали Бучу та Ірпінь

Понад 30 депутатів Європарламенту разом із депутатами Верховної Ради України 8 квітня відвідали Бучу та Ірпінь. За словами керівниці постійної делагації в ПАРЄ Марії Мезенцевої, від рішень європарламентарів залежить наше спільне майбутнє, тож вони мають бачити та відчувати, які звірства війська окупантів вчиняли проти мирного українського населення.

«Сьогодні ми побували там, де люди пережили справжнє пекло. Наші колеги з Європаламенту (їх було понад 30) повинні це бачити і відчувати, оскільки вони приймають різнння щодо нашого спільного майбутнього і реагують на сучасні злочини росії проти людяності, військові злочини і невигадані історії, за якими стоять реальні люди, сім’ї і їх страждання, рани яких ще дуже довго не зможуть загоїться», – написала народна депутатка.

Мер Ірпеня Олександр Маркушин розповів, що російські окупанти у місті влаштували справжні звірства: вони розстрілювали людей, а потім їздили по тілах танками. При цьому місцевій команді влади та волонтерів вдалося евакуювати 95 тис людей зі 100 тис населення.

«Всім відомий «дерев’яний місточок» працював вище будь-якої фізично можливої пропускної спроможності. Ірпінь, маючи 30% окупованої території, став форпостом шляху до Києва. Цей міст – символ цієї війни, тому є ідея залишити його в тому стані, яким він є зараз і зробити там музей сучасної війни. А поряд побудувати новий. Єдине питання – кошти», – розповіла Марія Мезенцева.

За її словами, небачена жорстокість відбувалася у Бучі. Дівчат і жінок гвалтували, понад 260 тіл захоронили в одній могилі. З 30 тис населення зараз в місті лишилося приблизно 3700 людей. Із 4-5 тис людей, які постійно залишалися в окупованій Бучі, кожен десятий убитий або закатований.

«Зараз украй важлива психологічна допомога. Люди пережили пекло! В дитячому таборі «променистий» після того, як вигнали окупантів, 15 чоловік знайшли закатованими із простріленими головами. Майже кожна родина в Бучі має втрати серед родичів, рідних, друзів», – наголосила Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy