Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Табір «Зе!Кемп» від Зе!Молодіжки у Скадовську: ФОТОРЕПОРТАЖ

Табір «Зе!Кемп» від Зе!Молодіжки у Скадовську: ФОТОРЕПОРТАЖ

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» «Зе!Молодіжка» влаштувало триденний табір «Зе!Кемп» у Скадовську. Захопливі лекції, запальні вечірки, тренування з йоги, квести, філософський клуб із народними депутатами та багато іншого. Дивись найяскравіші моменти першого та другого днів у фоторепортажі!

Зе!Кемп. День 1.

Зе!Кемп зібрав на узбережжі Чорного моря у Скадовську близько 300 учасників руху «Зе!Молодіжка» з кожного куточка України.

Вони називають себе змінотворцями, бо поруч із глобальними змінами в країні, які втілює команда Президента, Зе!Молодіжка активно втілює зміни у себе на місцях.

Ми дбаємо про безпеку учасників Зе!Кемпу, тому кожен із них пройшов експрес-тестування на коронавірус.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час офіційного відкриття табору: «Перший Зе!Кемп закладе фундамент для того, щоб ми наступного року зібралися вдесятеро більшою командою та щоб цей форум був щорічним».

Голова Зе!Молодіжки, народний депутат Олександр Санченко: «Одна з цінностей, які транслює наша партія та Президент Володимир Зеленський, – це зшивання країни. Нас занадто довго роз’єднували, наша велика місія посприяти тому, щоб зшити країну».

Участь у відкритті табору також взяли очільник Херсонської ОДА Сергій Козир, голова обласної партійної організації «Слуга Народу» на Херсонщині Юрій Соболевський, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, народні депутати від «Слуги Народу».

Команди-регіони об’єдналися парами та розповіли, що знають про область-партнера: які спільні риси їхніх регіонів, хто був топовим змінотворецем України, який колись жив у регіоні-партнері, який із реалізованих проєктів партнерської Зе!Молодіжки подобається найбільше.

Наприкінці вечора Зе!Молодіжка влаштувала символічний флешмоб: команди кожного з регіонів розфарбували свою область та прикріпили її на мапу України. Крим розмалювали у кольорах синьо-жовтого прапора.

Перший день Зе!Кемпу завершився на пляжі. Народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький провів для змінотворців філософський клуб.

Зе!Кемп. День 2.

Другий день Зе!Молодіжка починає із вранішньої йоги на пляжі — налаштовуємося на активний день.

Далі — більше трьох годин лекцій. Тренуємо навички публічних виступів, вчимося лідерству та роботі з командою, проєктному менеджменту, комунікаціям у запрошених експертів.

Учасники Зе!Кемпу діляться на команди та разом із менторами і народними депутатами починають працювати над власними проєктами за одним із 12 напрямків. Робота триватиме два дні.

Теми проєктів відповідають 12 національним програмам, які визначають сьогоднішні пріоритети держави. Це безпека, справедливість і рівність усіх перед законом, міжнародне партнерство, електронна та ефективна країна, Велике будівництво, інвестиційний хаб, легкий бізнес, нова економіка, освічена нація, здорова та соціально захищена нація, культура, що об’єднує, чисте довкілля.

Концерт українського гурту LATEXFAUNA та запальні танці — так завершується другий день кемпу для змінотворців.

Філософський клуб першого дня розширюється — до Олексія Жмеренецького приєднується Святослав Юраш. Народні депутати влаштували справжній батл філософів, а Зе!Молодіжка приєдналася до палких дискусій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy