Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ситуація з управлінням у Києві критична – Юлія Гришина

  • 9654
Ситуація з управлінням у Києві критична – Юлія Гришина

Київ найзаможніше місто України, але рівень життя у ньому не відповідає цьому статусу. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина під час пресконференції в УНІАН.

«Щодня ми говоримо, що у столиці має бути генплан, але його немає. Інженерні мережі, комунальна інфраструктура не відповідає сучасному рівню. Немає доступної концепції розбудови соціальної інфраструктури – дитсадків, шкіл, медичних закладів. Величезна проблема з освітою дітей з особливими освітніми проблемами, не оновлюється транспорт», – констатувала Гришина.

Як голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з аудиту Укрзалізниці, вона зазначила, що досліджує питання як наземного, так і підземного залізничного транспорту на території України. І вимушена визнати – довгоочікуваної розбудови метро у Києві не буде.

«З 2014 року чуємо про будівництво станцій метро на Троєщину, Виноградар, навіть у Бровари. Щороку на це виділяються величезні кошти, але результату немає й дотепер. І я скажу більше, оскільки ми глибоко дослідили це питання – його, на жаль, не буде», – впевнена депутатка.

За її словами, «Київметробуд» ще у 2018 році виграв тендер на будівництво 2 станцій метро на Виногорадар. Сума контракту склала майже 6 млрд грн, а роботи мають закінчити у грудні 2021 року. Підприємство отримало аванс 4 млрд грн, проте сьогодні виконано лише 26% робіт, хоча проєкт вже має бути виконаний на 90%.

«З витрачених 3 млрд грн орієнтовно виконано робіт на 1 млрд грн, решта коштів виведена та привласнена – це офіційна інформація від правоохоронців. А декілька днів тому «Київметробуд» заявив, що цього року жодної станції на Виноградар не побудують через недофінансування. Тут вже не до жартів, мова йде про втрачені мільярди і втрачені роки», – заявила Гришина.

Також вона нагадала, що у Києві має працювати 50 інклюзивних центрів, але працює лише 10. Протягом двох років із держбюджету місту перераховують кошти на будівництво 19 інклюзивних центрів, але ці кошти просто не використовувалися.

«Ситуація в місті зрозуміла – система управління не є прозорою та ефективною. В Києві немає повноцінного місцевого самоврядування із залученням громади. Становище критичне, і його треба швидко виправляти. Далі так не може тривати», – впевнена Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy