Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ситуація під контролем, причин для паніки немає – секретар РНБО

  • 5840
Ситуація під контролем, причин для паніки немає – секретар РНБО

Нинішня ситуація в Україні є абсолютно контрольованою, а підстав для тверджень про повномасштабний наступ на нашу територію немає.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО 24 січня. Він закликав зберігати спокій і не роздмухувати паніку.

«Ми не бачимо сьогодні жодних підстав для тверджень про повномасштабний наступ на нашу країну. Це неможливо зробити навіть фізично. Чи є пересування збройних сил Російської Федерації на їхній території? Так, ми їх фіксуємо. Але для нас це не дивина», – повідомив він.

Секретар РНБО також додав, що Збройні Сили України готові дати відсіч у разі необхідності, а ситуація наразі є абсолютно контрольованою.

«Я хотів би звернутися до всіх вас, друзі та колеги, трішки зменшити ту напругу, що існує на сьогодні. Наявна ситуація – цілком зрозуміла для нас. Немає жодних приводів для того, щоб ми з вами панікували», – наголосив Олексій Данілов.

Секретар РНБО також додав, що органи державної та місцевої влад працюють у звичному режимі та мають план дій за будь-якого розвитку подій.

«У разі форс-мажорних обставин ми чітко розуміємо, що нам потрібно робити. Це наша функція. Є відповідні циркуляри, документи. Ще раз наголошую – нам не треба самих себе лякати», – заявив Олексій Данілов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy