Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ситуація на кордоні, нові санкції та статус олігархів – що вирішили на засіданні РНБО

  • 6111
Ситуація на кордоні, нові санкції та статус олігархів – що вирішили на засіданні РНБО

Рада нацбезпеки і оборони розглянула ситуацію на Донбасі, запровадила нові персональні санкції стосовно контрабандистів та обговорила розробку законопроєкту про статус олігархів.

Найголовніше питання, яке РНБО розглянуло у таємному режимі, стосувалося зосередження російських військ біля східних кордонів України.

«Ситуація на Донбасі сьогодні контрольована, є дійсно питання. Ми готові відповідати на ці питання. Армія готова – це найголовніше», – запевнив Президент Володимир Зеленський.

Також РНБО запровадила нові санкції стосовно низки осіб та компаній, причетних до контрабанди. Рішення ухвалене на основі пропозицій від СБУ та відповідно до Закону «Про санкції».

Він передбачає застосування обмежувальних заходів до осіб, які працювали проти національної безпеки України, співпрацювали з окупаційними структурами чи державою-агресором. Зокрема, санкції застосовують і до громадян України.

«Застосовуватися санкції будуть до 12 осіб – фізичних та юридичних. І це теж не фінал. За ці 30 років у нас – просто пласт контрабандистів», – зауважив Президент.

Крім того, Володимир Зеленський запропонував Антимонопольному комітету, Офісу Президента та апарату РНБО спільно розробити законопроєкт, який має систематизувати діяльність стосовно захисту державних інтересів від впливу олігархів.

Сьогодні вони мають значні фінансовий, медійний та політичний ресурси, які можуть використовувати проти держави та інтересів суспільства.

«Вважаю, що сьогодні це один з пріоритетів – розробити фундаментальний законопроєкт про статус олігарха в нашій країні: що буде з такими людьми, які будуть впроваджуватися санкції, як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів. Тому що ми підтримуємо великий бізнес, будь-який бізнес в Україні. А вплив олігархів на Україну – на вибори, на економіку, на закони, на Верховну Раду – цього допускати більше не можна», – наголосив Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy