Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Системна робота над створенням Міжнародного трибуналу триває – Денис Маслов

  • 573
Системна робота над створенням Міжнародного трибуналу триває – Денис Маслов

Україна запропонувала міжнародним партнерам таку модель створення трибуналу для російських злочинців, яка дозволить притягнути до відповідальності виконавців і все вище керівництво рф.

Про це в ефірі телемарофона єдиних новин розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Ми тісно співпрацюємо з країнами, які нас підтримують з приводу заснування Міжнародного трибуналу. Ми дослідили різні варіанти його утворення і намагалися обрати оптимальну модель. Саме вона дозволить притягнути до відповідальності не лише виконавців, а все вище військово-політичне керівництво рф. Всіх, хто планував агресію проти України та ухвалював рішення про неї», – повідомив Маслов.

Він нагадав, що робота над створенням такого трибуналу для російських злочинців за злочин агресії проти України почалася ще навесні минулого року. Робочу групу очолює керівник ОП Андрій Єрмак, і зараз триває потужна системна робота з міжнародними партнерами.

«Спочатку багато хто говорив, що це неможливо. Але сьогодні вже не стоїть питання, чи бути трибуналу. Він буде, питання тільки в тому, наскільки швидко він відбудеться», – запевнив голова профільного комітету.

За його словами, українські фахівці та політики разом з колегами з різних країн світу працюють над розробкою резолюції Генеральної асамблеї ООН, яка б дозволила заснувати Міжнародний трибунал.

«Коли її підпише генсек ООН, це буде найвищий рівень легітимності цього трибуналу. Світ може говорити про відновлення справедливості, а українці її зможу відчути лише тоді, коли всі злочинці разом з путіним опиняться на лаві підсудних Міжнародного трибуналу», – підсумував Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy