Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Світові виробники машин для розмінування збиратимуть свою техніку в України – Дмитро Кисилевський

  • 302
Світові виробники машин для розмінування збиратимуть свою техніку в України – Дмитро Кисилевський

Під час Конференції з відновлення України URC2023 у Лондоні підписані меморандуми про організацію виробництва сучасної техніки для розмінування на потужностях українських підприємств.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Компанія Пожмашина на своїх потужностях готує виробництво у співпраці зі світовим лідером в розмінувальних машинах данською Hydrema. А підприємство Азтех-Україна домовилось про виробництво обладнання за технологіями хорватської Док-Інг», – сказав Кисилевський.

Він додав, що у разі замовлення від держави уряд Данії надасть фінансування, зокрема грантове для забезпечення потреб українських служб у такій техніці.

«Це саме те відновлення, яке потрібне Україні. Закордонні партнери дають технології з розмінування – Україна надає виробничі потужності та людей. У виграші й іноземці, які отримують нові ринки збуту, й українці, для яких створюються нові робочі місця з гідними зарплатами, а також відбувається виробниче навчання місцевих виробників», – запевнив народний депутат.

За його словами, українським виробникам є що запропонувати іноземним партнерам – великий парк сучасних верстатів і обладнання, кваліфіковані робітники та інженери, нижчий порівняно з ЄС рівень витрат.

«Виробнича кооперація з місцевими виробниками або розміщення виробництва в Україні – ось чого ми потребуємо. Локалізація – ключова політика для відновлення економіки. Сподіваюсь, вже незабаром в Україні стартує виробництво машин для розмінування. Наша держава їх дуже потребує», – підсумував Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy