Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Святослав Юраш: Північний потік-2 – це гірше, ніж злочин

  • 5147
Святослав Юраш: Північний потік-2 – це гірше, ніж злочин

Реалізація російського політичного проєкту «Північний потік-2» є великою поблажкою Росії з боку США. На цьому наголосив голова підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном зовнішньополітичного комітету парламенту, представник «Слуги Народу» Святослав Юраш.

«Якщо говорити про Північний потік-2 – це фактично велика поблажка Росії з боку Америки. Це велика помилка. Це гірше, ніж злочин. Бо це ще більше підв’язує Європу на Росію. І це ще більше дає Росії інструментів тиску на Захід, Європу, а з тим – і тиску на Америку», – заявив він.

Крім того, реалізація цього проєкту несе й економічні втрати для Америки, зазначив Святослав Юраш.
«Оскільки Америка має потенційний інтерес продавати стиснутий газ в Європу, зокрема в Україну, та на весь світ – це, по суті, для Америки теж є втратою. І не лише церемоніальною, а прямою економічною», – сказав народний депутат.

Водночас Святослав Юраш розповів, що Україна і надалі має взаємодіяти із західними союзниками для протидії спробам РФ ще більше поставити європейську безпеку під загрозу.
«Що нам робити? Ми йдемо до наших союзників. І це не тільки в різних інтелектуальних колах. Це в Америці – люди з обох партій. І ми разом будемо працювати, щоб відбиватися від цієї спроби ще більше поставити європейську безпеку під питання із зав’язуванням Європи на російських енергетичних ресурсах», – наголосив голова підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy