Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Суспільство не готове до максимальної легалізації зброї – Олександр Корнієнко

  • 18863
Суспільство не готове до максимальної легалізації зброї – Олександр Корнієнко

Суспільство розділене у ставленні до легалізації цивільної зброї, а тому парламенту варто діяти обережно щодо цього питання. Таку думку під час брифінгу висловив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«У нас, на жаль, є багато випадків використання травматичної зброї у суперечках. І враховуючи ту її кількість, що може бути на руках, бо в країні триває 7-й рік війна, треба діяти обережно», – сказав він.

Голова партії зазначив, що у законопроєкті про легалізацію зброї варто залишити деякі важливі сучасні норми. Зокрема, про легалізацію власників, запровадження технічних паспортів на зброю, свідоцтва власників зброї на кшталт водійських посвідчень.

«Це дуже корисні речі. Це точно треба ухвалювати. Думаю, колеги заберуть звідти «володіння короткоствольною зброєю», і ми будемо далі рухатися поступово щодо легалізації», – заявив він.

Нагадаємо, на порядку денному у парламенті було кілька законопроєктів про легалізацію зброї. В тому числі №4335 від депутатів «Слуги Народу» та альтернативний №4335-1 з більш жорсткими нормами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy