Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Суперечить Конституції та законодавству України – депутати від «Слуги Народу» про звернення Київради

  • 5600
Суперечить Конституції та законодавству України – депутати від «Слуги Народу» про звернення Київради

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» переконані, що рішення Київради про оцінку слідства щодо Петра Порошенка є тиском на суд, суперечить Конституції та законодавству України і є прикриттям для розподілу землі у столиці.

Про це вони заявили під час спільного брифінгу у Київській міській раді.

«Ця сесія була заявлена як невідкладна, і що відбулося? Однією рукою робили пафосну політичну заяву, іншою рукою швидко голосували земельні питання, які з порушенням регламенту не були оприлюднені. Політичний пафос і земельні питання – ось це і є невідкладні питання для більшості міської влади, на превеликий жаль», – констатувала народна депутатка, голова київської партійної організації «Слуга Народу» Леся Забуранна.

Народний депутат від «Слуги Народу» Денис Маслов зазначив, що перебіг цього засідання свідчить: важливі господарські питання стали для депутатів «ЄС» фоном для спроби вплинути на правосуддя, на суд та на перебіг розслідування кримінального провадження стосовно Петра Порошенка.

«Вони не розуміють, що тепер кожне рішення суду може бути піддане сумнівам легітимності через тиск окремих політичних сил Київради. Вони намагаються тиснути і відбілити лише одну політичну фігуру», – сказав він.

Народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина наголосила, що сьогоднішні події в Київраді суперечать Конституції та законодавству України. За її словами, депутати Київської міської ради дозволили зманіпулювати собою та змарнували цілий день роботи, аби відбілювати репутацію однієї особи. Натомість, впевнена Юлія Гришина, вони б мали захищати інтереси киян.

«Звертаючись сьогодні до депутатів Київради з трибуни, я запитала, чи пам’ятають вони, що Київ – одне з найбільш екологічно забруднених міст світу? Чи стоять вони в заторах кожного дня, не маючи можливості вчасно приїхати на роботу? Чи знають, які довгі черги в дитсадочках? Ви – незалежні громадяни, депутати, яким кияни дали мандат для того, щоб ви захищали їхні інтереси. Закликаю депутатів пригадати, для чого взагалі вони заходять у цю залу», – наголосила Юлія Гришина.

Водночас народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Маріковський звернув увагу, що депутати Київради не надали йому достатньо голосів для можливості виступити з трибуни. Під час свого спічу він хотів нагадати про екологічні проблеми Києва.

«За міжнародними рейтингами, Київ у топі за забрудненістю повітря. Я хотів сказати це з трибуни, але депутати Київради не дали голосів, щоб я виступив. Це дивно. Тому що Бортницька станція аерації турбує дарничан. Завод «Радикал» – майже 9 тис. тонн ртуті досі під відкритим небом. І чиє це питання?», – звернувся до опонентів Маріковський.

Він наголосив, що Київрада мала б голосувати за розв’язання проблеми екоциду, а не за питання про так зване переслідування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy