Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Військовиих 158-ї ОМБр привітали із другою річницею

  • 17
Військовиих 158-ї ОМБр привітали із другою річницею

Депутати Сумської обласної ради Олексій Романько та Людмила Чегринець привітали особовий склад 158-ї окремої механізованої бригади з другою річницею створення підрозділу.

Під час зустрічі військовослужбовцям подякували за мужність, витримку та віддану службу Україні. Також захисникам було передано автономні дизельні обігрівачі для обігріву бліндажів і позицій. Необхідне обладнання вдалося придбати завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу Сумщини.

«Дякую всім, хто допомагає Силам оборони України! Не припиняємо підтримувати українську армію!» — наголосив Олексій Романько.

«Ми маємо допомагати та підтримувати ЗСУ, бо вони ризикують нйціннішим – своім життям, а його не купиш! Дякую кожному за допомогу! Дякуємо військовим за захист!» — зазначила Людмила Чегринець.

Фото — зі сторінки Олексія Романька та Л. Чегринець

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy