Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Судова реформа відбудеться у повній відповідності до рекомендацій Венеційської комісії – Олександр Корнієнко

  • 7969
Судова реформа відбудеться у повній відповідності до рекомендацій Венеційської комісії – Олександр Корнієнко

Під час судової реформи Україна максимально врахує пропозицію Венеційської комісії щодо участі міжнародних експертів у відборі членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в ефірі 4 каналу.

«Наразі це єдиний спосіб додати цьому процесові довіри з боку суспільства і хоч якось краще, ніж до цього, гарантувати доброчесність тих, хто перевірятиме доброчесність суддів», – сказав він.

За словами Олександра Корнієнка, членів ВККС не можуть обирати та перевіряти на доброчесність лише судді – у суспільства виникатимуть підозри щодо кругової поруки у суддівському корпусі.

«Модель із залученням міжнародних експертів, запропонована Венеційською комісією – унікальна. Це і добре, і погано. Погано, тому що настільки ми дійшли краю, що нам кажуть: тільки так. Добре – тому що вона дозволить оперативно цю реформу реалізувати. І спробувати найближчим часом вийти на якісне оновлення та перезавантаження суддівської системи», – наголосив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy