Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сучасні виклики вимагають удосконалити інститут адвокатури в Україні – Сергій Іонушас

  • 5890
Сучасні виклики вимагають удосконалити інститут адвокатури в Україні –  Сергій Іонушас

Сучасні виклики вимагають удосконалити інститут адвокатури в Україні. На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» на цьому наголосив народний депутат від «Слуги Народу» та заступник голови правовоохоронного комітету парламенту Сергій Іонушас.

«Інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим серед усіх інститутів правосуддя, сталим та таким, що найкраще виконує свої завдання та функції поміж інших органів. Але сучасні виклики перебудови всієї системи адвокатури вимагають від нас і вдосконалення цього інституту», – сказав він.

За його словами, пропозиції щодо вдосконалення інституту адвокатури містяться у проєкті Стратегії правової реформи.
«Серед них є посилення гарантій адвокатської діяльності і професійних прав адвокатів. Удосконалення самоврядування адвокатури, розширення можливостей доступу до державного реєстру та баз даних при здійсненні адвокатської діяльності, конкретизація підстав та процедур притягнення до дисциплінарної відповідальності та механізмів оскарження рішень про притягнення до такої відповідальності», – зазначив Сергій Іонушас.

До того ж, додав він, у стратегії пропонується запровадити інститут спрощеного дисциплінарного провадження, удосконалити порядок розгляду скарг на дії адвоката, а також переглянути умови освіти, професійного досвіду та обмежень доступу до адвокатської діяльності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy