Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Субсидії, зарплати та медицина: «Слуга Народу» планує збільшити витрати в бюджеті

  • 9978
Субсидії, зарплати та медицина: «Слуга Народу» планує збільшити витрати в бюджеті

Народні депутати від «Слуги Народу» пропонують збільшити витрати Держбюджету-2021, що дозволить вирішити насамперед низку соціальних проблем до кінця бюджетного року.

Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко.

«Запропоновані нами комплексні зміни до Держбюджету-2021 дозволять ще цього року вирішити низку соціальних проблем. Насамперед ми хочемо збільшити витрати і спрямувати їх на субсидії, лікування хворих на COVID-19, зарплати військовим, компенсації за житло для переміщених осіб. Вирішення соціальних питань для нас пріоритет, і ми маємо зробити це невідкладно», – наголосив він.

Голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов зауважив, що законопроєкт передбачає виділення 12 млрд грн на субсидії для оплати житлово-комунальних послуг.

«Держава обіцяла, що гроші на субсидії будуть. І ми їх плануємо виділити. Є 282 млн грн на грошові компенсації за житло для переміщених осіб, які воювали в зоні АТО/ООС, 2 млрд грн НЗСУ на оплату пакетів послуг зі стаціонарного лікування хворих на COVID-19, гроші на зарплати військовим і працівникам вугледобувних підприємств, а також на інші статті витрат на соціальні потреби», – розповів він.

Юрій Арістов пояснив, що задовольнити всі запити на додаткове фінансування неможливо, але наразі вдалось вибрати те, що вимагає фінансування найгостріше.

Також він переконаний, що держава, яка хоче розвиватись, повинна не тільки споживати, а й будувати.

«Ми закладаємо додаткові кошти на зарплати, соцвиплати тощо, але стратегічно важливо виділяти гроші на розвиток – це в перспективі робочі місця, податки, зростання ВВП. І зараз теж має сенс говорити про пропорції коштів на розвиток і споживання. Коли ви витрачаєте на розвиток 15 млрд грн (йдеться про витрати на розбудову транспортної інфраструктури), як в нашому законопроєкті, а на споживання – понад 23 млрд, це абсолютно нормальний баланс для розвитку держави», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy