Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Створимо стимули для бізнесу у Донецькій та Луганській областях – Максим Ткаченко

  • 6089
Створимо стимули для бізнесу у Донецькій та Луганській областях – Максим Ткаченко

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» презентували представникам малого та середнього бізнесу Донеччини законопроєкт № 6403 про території пріоритетного розвитку (ТПР), що передбачає низку пільг для роботи підприємців.

«Ми повинні створити умови, за яких бізнес матиме державні гарантії, якщо працюватиме на території пріоритетного розвитку у громадах поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. А це можна зробити тільки з урахуванням реальних потреб у роботі підприємців Луганщини та Донеччини», – сказав заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко.

За його словами, перша зустріч із представниками бізнесу відбулася на Луганщині у грудні 2021 р. у Сєвєродонецьку. Підприємці надали свої пропозиції для доопрацювання законопроєкту.

Друга зустріч відбулася у Краматорську, де народні депутати детально обговорили умови ведення бізнесу на території пріоритетного розвитку з підприємцями Донеччини.

«Ми хочемо створити умови, щоб якнайшвидше відновити економіку Донецької та Луганської областей і залучити якомога більше громадян з тимчасово окупованих територій. Тому намір створити «пояс успіху» має на меті показати переваги життя і роботи саме в Україні», – пояснив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Руслан Горбенко.

Він розповів, що законопроєкт № 6403 передбачає низку стимулів для бізнесу, водночас чинні пільги також діятимуть. Зокрема йдеться про стимулювання малого і середнього бізнесу, що займається виробництвом і знаходиться на території пріоритетного розвитку.

При цьому, якщо бізнес знаходиться поблизу лінії зіткнення, він отримуватиме більший обсяг пільг. Наприклад, це звільнення від податку на прибуток на 10 років, а не на 5, як для інших резидентів. А також додаткові пільги з ПДВ, плати за спеціальне використання води, можливість застосування пільг зі сплати за землю.

«Інструмент ТПР для економіки дуже корисний. Тепер важливо правильно налаштувати державний менеджмент, виписати остаточні формулювання та запобіжники», – підсумував Горбенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy