Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 85
<strong>Дайджест новин від ЗеМолодіжки</strong>

Круглі столи в Одесі та Черкасах, ЗеРуханка у Чернівцях і зустріч зі студентами у Вінниці. Про ці та інші новини незламної української молоді – у дайджесті.

На Одещині відбувся онлайн круглий стіл про права неповнолітніх

На Одещині відбувся онлайн круглий стіл за участі прихильників ЗеМолодіжки Одещини. Метою заходу було обговорення питань, пов’язаних з політичними правами неповнолітніх, таких як:  

– участь в ухваленні рішень;

– свобода вираження думки;

– доступ до інформації;

– право на громадянство та інші. 

Учасники круглого столу обмінялися досвідом та кращими практиками молодіжної політики з різних країн та регіонів, а також визначили шляхи співпраці для підвищення ефективності захисту політичних прав неповнолітніх у віці від 14 до 18 років.

У Чернівцях відбулася ЗеРуханка

Захід зібрав активних прихильників і гостей. Метою події було популяризувати здоровий спосіб життя та залучити громадськість до регулярних фізичних навантажень.

Прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини взяли участь у зустрічі з представниками Вінницького технічного фахового коледжу

Обласний лідер Микола Кобися, адміністратор та прихильники ЗеМолодіжки Вінниччини взяли участь у зустрічі з представниками Вінницького технічного фахового коледжу, яку ініціювала народний депутат України Ірина Борзова. Під час зустрічі обговорювали реалізацію унікального проекту «ВТФК-power», спрямованого на збирання використаних батарей від комп’ютерів та інших електронних пристроїв. Зібрані батареї будуть використовуватися для виготовлення зарядних пристроїв та power-банків для технічного забезпечення ЗСУ. Цей проєкт не лише сприятиме екологічній свідомості серед молоді, але й надасть важливу підтримку нашим захисникам на передовій. 

ЗеМолодіжка Черкащини провела круглий стіл «Законодавчі засади боротьби з булінгом»

Учасники обговорили основні норми Конституції України щодо прав та свобод людини. Булінг є значною проблемою нашого суспільства, тому мають бути ефективні методи боротьби з ним. Україна приймає відповідні зміни до законодавства, щоб встановити відповідальність за прояви булінгу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy