Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Стратегія розвитку читання на 2021–2025 роки: гуманітарний комітет провів слухання

  • 10157
Стратегія розвитку читання на 2021–2025 роки: гуманітарний комітет провів слухання

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики провели слухання, де обговорили Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія».

За словами заступниці голови комітету, народної депутатки від «Слуги Народу» Євгенії Кравчук, окрім інституційних речей, які вже ухвалив парламент (створення центрів культурних послуг та розробка реформи бібліотек), важливо подбати про фінансову частину питання.

У рекомендаціях за наслідками слухань особлива увага приділяється забезпеченню можливості оновлення поліграфічного обладнання зі звільненням від ввізного мита на нього та ПДВ на 5 років.

«Це зменшить як собівартість, так і кінцеву вартість книги, а отже, більша частина громадян зможе дозволити собі придбання літератури. Крім того, обговорювалося питання пільгового кредитування видавців під державні гарантії, щоб вони вони мали змогу відновити динаміку нарощування обсягів виробництва книжкової продукції за назвами та накладами, технічного і технологічного переобладнання поліграфічної бази книгодрукування, розширення існуючих та створення нових книготоргівельних підприємств і мереж. Звернули увагу на важливість забезпечення книжкових рібейтів для стимулювання україномовної книги та багато іншого», – розповіла Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy