Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

#СтопРейдерство: Парламент остаточно ухвалив антирейдерський законопроєкт

  • 669
#СтопРейдерство: Парламент остаточно ухвалив антирейдерський законопроєкт

Парламент ухвалив у другому читанні антирейдерський законопроєкт №3774. Він закриває найпопулярніші рейдерські «лазівки», які виникали при роботі з державними реєстрами.

Про це повідомила ініціаторка законопроєкту, голова Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко.

«Прийняття цього законопроекту особливо актуальне зараз, враховуючи відновлення роботи державних реєстрів та операцій з нерухомістю. Він допоможе убезпечити і бізнес, і громадян від спроб реєстраційного мародерства», – наголосила Галина Янченко.

Вона також додала, що над цим законопроєктом народні обранці працювали 1,5 роки в межах роботи ТСК з питань захисту прав інвесторів.

Одне з основних нововведень – інформування власника майна телефоном в режимі реального часу про нотаріальну дію з його активом. Як громадян, так і бізнесу.

“Законопроєкт запроваджує інформування в режимі реального часу засновників (учасників) юридичних осіб, керівника юрособи засобами телекомунікаційного зв’язку про проведення реєстраційних дій щодо такої юридичної особи. Тобто щойно хтось спробує перереєструвати ваш бізнес, ви одразу ж отримаєте сповіщення про це на телефон. Для цього контактні дані власника мають бути внесені в ЄДР. Таким чином, «провернути» рейдерську атаку непомітно буде неможливим”, – пояснила Галина Янченко.

Крім того, спрощується процедура оскарження реєстраційних дій в Антирейдерській комісії Мінюсту: скасовані деякі вимоги до скарг, збільшується можливий термін її розгляду. Також збороняється реєстрація у разі обтяжень на майно.

Детальніше про законопроєкт читайте в авторській колонці Галини Янченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy