Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Степан Чернявський: українські аграрії зможуть отримати державну підтримку на вирощування бавовнику

  • 58
Степан Чернявський: українські аграрії зможуть отримати державну підтримку на вирощування бавовнику

В Україні почалася робота над запровадженням державної підтримки для аграріїв Одещини, які планують вирощувати бавовник. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету парламенту з питань аграрної та земельної політики Степан Чернявський.

За його словами, вже проведено консультації з узбецькими аграріями, які вже побудували успішну економічну модель вирощування бавовнику. Інвестиції у вирощування 1 га бавовнику близькі до витрат на 1 га пшениці.

«Економічна вигода з 1 га залежить від якості та урожайності отриманого насіння бавовнику і становить $700 – 1000 за тонну бавовникового насіння. Це дуже перспективно для аграріїв нашого півдня, які наразі майже нічого не заробляють і несуть лише збитки на своїх землях. Крім того – у планах запровадження державної підтримки для фермерів на вирощування бавовни. Я ініціюватиму цей процес і певні домовленості про це вже є», – зазначив Степан Чернявський.

Нагадаємо, що Верховна Рада проголосувала за законопроєкт 10427-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо поширення сортів бавовнику в Україні», автором якого є народний депутат Степан Чернявський. Бавовник має особливу цінність в умовах війни, адже бавовна – головний компонент для виробництва нітроцелюлози, яка використовується у воєнній промисловості для виготовлення пороху. Потреба для України у нітроцелюлозі оцінюється у 10 тисяч тонн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy