Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

США зацікавлені у перемозі України – Євгенія Кравчук

  • 311
США зацікавлені у перемозі України – Євгенія Кравчук

Зустріч Володимира Зеленського із Джо Байденом та виступ у Конгресі США ще раз засвідчують всебічну підтримку України з боку вищого керівництва Сполучених Штатів. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«З реакції американського суспільства та представників двох партій, зрозуміло, що США зацікавлені в перемозі України й вбачають в цьому і свій національний інтерес. І вони підтримуватимуть нас не тільки до повної перемоги, а й до моменту, коли Україна отримає репарації, відбудує все зруйноване російськими окупантами, а воєнні злочинці отримають покарання», – запевнила Кравчук.

За її словами це особливо актуально з огляду на те, що США є ключовим стратегічним партнером, який надає найбільше допомоги – військової та фінансової.

«Важливо що Президент звертався не тільки до політиків, а й до всіх американців. У демократіях політики зважать на думку своїх виборців, а для американців перемога України має стати і їхньою перемогою», – пояснила заступниця голови фракції «Слуга Народу».

Вона переконана, що особистий візит Володимира Зеленського до США допоможе в результативному голосуванні за виділення Україні $45 млрд на 2023 у якості військової та фінансової допомоги. Це буде найбільший пакет допомоги, який Україна отримувала.

«Ми бачимо, що США почали ухвалювати політичні рішення, зокрема про передачу систем Patriot. Зрозуміло, що над цим рішенням працювали раніше, але оголосили його саме у день візиту Володимира Зеленського, і це не випадковість. Це потужний сигнал росії, що їх не бояться, і на її шантаж не зважатимуть», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy