Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Справедливий суд не може бути без незалежної адвокатури – Володимир Ватрас

  • 5280
Справедливий суд не може бути без незалежної адвокатури – Володимир Ватрас

Профільний парламентський комітет розробляє законопроєкт, який посилить захист прав адвокатів. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» заявив голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету ВРУ з питань правової політики Володимир Ватрас.

За його словами, комітет планує внести зміни до закону про адвокатуру та адвокатську діяльність. Зокрема, йдеться про заборону доступу до документів, пов’язаних із адвокатською діяльністю під час огляду чи обшуку житла адвоката.

Також депутати ініціюють норму, за якої під час обшуку житла адвоката обов’язково має бути присутній представник Ради адвокатів регіону.

Крім того, комітет пропонує розширити коло суб’єктів, до яких адвокат має право звертатися з адвокатським запитом, що допоможе результативніше захищати інтереси клієнта.

«Адвокатура – це частина правосуддя, і право на справедливий суд не може бути реалізоване, якщо у нас не буде незалежної, сильної, потужної та ефективної адвокатури», – сказав Ватрас.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy