Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Спочатку реформа місцевих держадміністрацій: Олександр Корнієнко розповів, коли ухвалять закон про столицю

  • 9095
Спочатку реформа місцевих держадміністрацій: Олександр Корнієнко розповів, коли ухвалять закон про столицю

Перед ухваленням законопроєкту №2143-3 про столицю парламент має затвердити законопроєкт №4298 про місцеві державні адміністрації. Про це заявив у кулуарах парламенту віцеспікер та голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Закон про столицю багато в чому базується на законі №4298. Фактично мав би набути чинності №4298, а далі відразу можна голосувати за закон про столицю», – сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, вже зібрані підписи за розгляд законопроєкту №4298 про місцеві держадміністрації за спеціальною процедурою. Як і за законопроєкт про столицю.

«Звісно, ми оптимістично думаємо, що ухвалення закону про столицю може відбутися цього року. Тому що розгляд законопроєктів за спецпроцедурою все-таки, на відміну від розгляду поправок, має визначений час. Цей час визначається кількістю пропозицій, які подали фракції. Кожна фракція може подати по 5 поправок. Тому це 1,5 – 2 години максимум», – зазначив він.

Віцеспікер парламенту додав, що для розгляду таких питань можна скликати окреме позачергове засідання тривалістю 2 – 3 години.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy