Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Спірні питання вирішуватимуться громадою – Олександр Корнієнко

  • 1334
Спірні питання вирішуватимуться громадою – Олександр Корнієнко

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, очільник Харківської обласної партійної організації Павло Сушко та нардепи-заступники голови фракції «Слуга Народу» провели зустріч з активом Харківщини.

Близько сотні голів фракцій обласної, міських, селищних та районних рад підбили підсумки виборчої кампанії й дали старт подальшій спільній роботі. Плани обговорювали із заступниками голови депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Артемом Культенко, Вадимом Струневичем, Оленою Шуляк, Романом Муликом, Миколою Тищенко та Юрієм Мисягіним.

Також у зустрічи взяли участь народні депутати Юлія Гришина, Олександр Літвінов, Дмитро Микиша, Марія Мезенцева, Юрій Здебський, Олексій Красов, Дмитро Любота.

«На всіх рівнях спільно ми маємо працювати над тим, щоб людям жилося краще. Ми не можемо робити якісних змін без місцевої влади, тому просимо вас у цьому нам допомагати», – зазначив Корнієнко.

Він запевнив, що життя громад і місцевих депутатів значно полегшиться після того, як народні депутати Верховної Ради ухвалять закон про місцеві референдуми, адже тоді спірні питання вирішуватимуться саме громадою.

Водночас Павло Сушко підбив підсумки виборів – Харківщина лідер за кількістю обраних депутатів від партії «Слуга Народу».

«За результатами місцевих виборів, Харківщина лідирує: у нас 19 голів ОТГ від партії «Слуга Народу». Жителі нашого регіону довірили управління 425 нашим представникам. Ми просто зобов’язані виправдати цю високу довіру людей. Але важливі зміни, яких чекає від нас суспільство, як і успіх усіх наших проєктів, можливий лише за результативної співпраці на всіх рівнях, починаючи від Президента, народних депутатів, закінчуючи кожним депутатом місцевої ради», – наголосив голова Харківського обласного осередку.

Важливість співпраці на різних рівнях відзначила й голова фракції партії «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Тетяна Єгорова-Луценко. Вона запевнила, що спільна координація на різних рівнях – основа роботи новообраної обласної ради.

«Ми розуміємо, що найважче працювати саме у партії влади, адже найлегше критикувати тоді, коли ти в опозиції. Ми розуміємо, що ті рішення, за які нас критикують у радах, можливо, є непопулярними. Але це ті рішення, які роками не ухвалювались попередниками. Зокрема, це рішення, пов’язані з позбавленням депутатського мандату, рішення із земельною реформою. Ми розуміємо, що ці рішення є необхідними в масштабах держави, і вони принесуть лише позитив», – підкреслила Тетяна Єгорова-Луценко.

Її підтримала колега – голова фракції «Слуга Народу» в Харківській міській раді Вікторія Алєксєйчук:

«Комунікація депутатів Верховної Ради з депутатами місцевого рівня є дуже корисною для кожного з нас. Таким чином ми можемо оперативно отримувати інформацію про зміни, про закони, які планують ухвалити. А ми з місць маємо подавати ідеї, аби такі зміни були реальними. Переконана, така співпраця принесе помітні та швидкі позитивні зміни».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy