Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Спікер Грузинського парламенту готовий відвідати Україну

  • 607
Спікер Грузинського парламенту готовий відвідати Україну

Спікер Грузинського парламенту підтвердив свою готовність відвідати Україну разом із депутатами як від правлячої партії Грузії, так і від опозиції.

Про це сказав Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук за результатами перемовин з Головою Парламенту Грузії Шалвою Папуашвілі.

«Дуже радий, що невеличкі непорозуміння між нашими країнами вичерпані завдяки мудрості та патріотизму спікера Парламенту Грузії. Буду дуже радий бачити парламентську делегацію Грузії в Україні та відвідати ті місця, які для Українського народу є надзвичайно важливими», — наголосив Руслан Стефанчук.

Під час розмови Шалва Папуашвілі висловив сподівання, що цей візит дасть можливість парламентаріям Грузії на власні очі побачити те, що відбувається в Україні, та підтвердить дружні стосунки між Грузією та Україною.

Підтримка України та Українського народу є для нього моральним та історичним обов’язком, наголосив він.

Окрім того, спікери Парламентів Грузії й України обговорили грузинсько-українські відносини та подальше зміцнення історично братерських зв’язків між країнами та народами.

Так, Шалва Папуашвілі зауважив, що близько 20 тисяч українців, рятуючись від війни, знайшли притулок у Грузії.

Зі свого боку, Руслан Стефанчук висловив вдячність уряду Грузії за надання всіх можливостей із безкоштовного розміщення, харчування, медичного обслуговування та забезпечення безоплатних транспортних послуг для тимчасово переміщених осіб з України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy