Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сотні представниць руху «Зе!Жінки» роблять внесок у нашу перемогу – Олена Шуляк

  • 424
Сотні представниць руху «Зе!Жінки» роблять внесок у нашу перемогу – Олена Шуляк

Жіноча частина партійної команди «Слуга Народу» з перших днів повномасштабного російського вторгнення робить внесок у перемогу та планує відбудову та подальший розвиток України. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на конгресі руху «Зе!Жінки» у Тернополі.

«Повномасштабна війна із росією триває вже девʼятий місяць. Це час крові, горя і сліз. І водночас – це період незламності, мужності та героїзму, гордості за Україну і українців. Це стосується всіх наших співвітчизників. Вдячність та гордість – це саме ті почуття, які переповнюють, коли думаєш про наших депутаток, співробітниць партійних секретаріатів та органів місцевого самоврядування», – сказала Шуляк.

Вона згадала багатьох представниць руху «Зе!Жінки», які допомагають наближати перемогу кожна на своєму місці. Це й Лариса Кульбач з Кремінної, яка під обстрілами до останнього забезпечувала роботу місцевої лікарні. І Тетяна Каменщук з Вінничини, організаторка психологічної допомоги для переселенців. І Олена Хотенко з Рівненщини, яка допомагає знайти зниклих безвісти і полонених в зоні бойових дій. І Світлана Лузан з Криворіжжя, яка облаштувала бомбосховище під дитячий клуб. І ще сотні інших учасниць жіночого руху команди «Слуга Народу».

«Таких історій – безліч. Сьогодні ми ці історії збираємо в рамках партійного проєкту «Герої серед нас». Матеріалу там на декілька років уперед. Сотні членкинь руху «Зе!Жінки» та нашої великої політичної команди загалом з початку повномасштабної війни роблять внесок у нашу спільну перемогу», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Водночас вона наголосила, що вже зараз треба думати над перспективами відбудови та подальшого розвитку країни.

«Ми маємо вивчити уроки, які нам надала ця війна, і зробити висновки для майбутнього. Щоб після перемоги ми змогли побудувати вільну і незалежну, європейську та процвітаючу країну», – зазначила Шуляк.

Голова партії пообіцяла повну підтримку ініціатив руху «Зе!Жінки» у цій сфері на різних рівнях.

«Ми будемо розвивати і підтримувати жіноче лідерство – на партійному рівні, в діалозі з місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, при вирішенні питань призначення на відповідні посади», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy