Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сьогодні Європа абсолютно проукраїнська – Михайло Подоляк

  • 870
Сьогодні Європа абсолютно проукраїнська – Михайло Подоляк

Спроби окремих європейських політичних та громадських діячів інформаційно тиснути на Україну задля поступок росії є результатом тривалого російського фінансування. Але відкату назад не буде, про це заявив радник Голови Офісу Президента Михайло Подоляк під час телемарафону єдиних новин.

«Європа абсолютно проукраїнська. Суспільна думка в усіх європейських країнах, зокрема і в старій Європі, абсолютно проукраїнська», – запевнив Подоляк.

Він констатував, що будуть окремі спроби інформаційно натиснути на Україну, щоб ми погодилися на невеликі, але не вигідні для нас поступки. Це пояснюється впливом російських грошей, якими тривалий час користувалися європейські партії та політичні еліти. Але вони не зважаться протистояти у цьому питанні суспільній думці.

«Навіть якщо вони не настільки сміливі, як Президент Зеленський, не на стільки готові брати на себе відповідальність та сказати, що росія ворог цивілізації, європейські політичні еліти залежать від проукраїнської позиції своїх суспільств. Тому відкату назад не буде точно», – переконаний Подоляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy