Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сьогодні парламент не роз’єднують політичні погляди – Руслан Стефанчук

  • 6219
Сьогодні парламент не роз’єднують політичні погляди – Руслан Стефанчук

Депутати продемонстрували єдність, конституційною більшістю підтримавши запровадження воєнного стану в Україні. Про це заявив спікер парламенту Руслан Стефанчук під час брифінгу у Верховній Раді.

«Шановний народе України, я звертаюсь до вас від імені парламенту України в контексті тієї ситуації, яка сьогодні відбувається. Очевидно, що Російська Федерація почала повне воєнне вторгнення на територію нашої держави, порушивши наш суверенітет, територіальну цілісність замахом на державність України», – сказав Стефанчук.

Він наголосив, що з самого ранку парламент продемонстрував єдність, конституційною більшістю підтримавши запровадження воєнного стану в Україні.

«Тут стоять представники усіх фракцій і усіх груп парламенту. Сьогодні нас не роз’єднують політичні погляди, сьогодні нас об’єднує одне – це наше прагнення служити державі Україна і народу України», – заявив спікер парламенту.

Стефанчук повідомив, що Верховна Рада постійно підтримує зв’язок з парламентами інших країн, є повна комунікація між органами державної влади в середині країни. Парламент готовий за необхідності приймати будь-які життєво важливі для держави рішення.

«Ми на своїй землі. З нами правда, з нами Бог. І ми переможемо. Слава Україні!», – завершив свій виступ Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy