Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сьогодні ми на першому місці – Володимир Зеленський

  • 7258
  • 1
Сьогодні ми на першому місці – Володимир Зеленський

За останні два роки Україна досягла значних успіхів у багатьох сферах. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час підсумку презентацій плану реформ на 2021-2023 роки, які депутати напрацювали під час Великої фракції «Слуги Народу» у Трускавці.

«Сьогодні ми на першому місці. Це велика відповідальність. Першим бути складно, але це й величезний потенціал. Це можливість змінювати всю державу», – заявив Президент.

Він відзначив знані успіхи у багатьох сферах, зокрема в інфраструктурі, медицині, обороні, цифровізації.

«Чи була в нас інфраструктура? Ні. Ми – перші в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг. У нас з’явилася цифровізація. Ми номер один в Європі. Цього просто не було. А зараз в нас режим пейперлес, немає паперів. Це партія «Слуга Народу», це ми», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Президент запевнив, що незважаючи на багато випробувань у сфері медицини, країна зараз готова до будь-яких викликів.
Серед успіхів останніх років голова держави назвав і сферу безпеки та оборони.

«Важливо, що в нас з’явилось РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце», – заявив Володимир Зеленський.

Підсумовуючи роботу Великої фракції, Глава держави сказав, що у програмі Президента та партії більше не існує пунктів, які неможливо виконати.

«Я хотів би бути Президентом на момент, коли ми виконаємо всі наші обіцянки», – сказав Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Євген Рудницький
Євген Рудницький
2 роки тому

На мою думку, президент дісно робить багато. Дай боже йому сил, здоров’я та терпіння. Шкода, що не всі в команді президента з ним за одно, але саме він привів усіх, бо люди голусували за Зеленського бо хотіли бачити змін в країні.

Тому сподіваюсь та вірю, що все буде добре. Головне робити кожен день свою робот гідно та чесно для країни та людей і тоді все вийде.

Я також вважаю, що люди які попали до команди президента Зеленського, який хоче лише змін на краще в державі, мусять бути з ним за одно. Бо люди чекали дуже довго цих змін у кращу сторону.

Бажаю успіхів і здоровья всім чесним, порядним та вірним народові Україіні і людям політикам щоб все, що запланували здійснилося.

І щоб люди нарешті побачили якісні дороги, розвинену інфраструктуру, комфортні пасажирські потяги, комфортний міський транспорт, справедливий суд, чесні правоохороні органи, справедливі тарифи та гідну заробітну плату.

Так це все можливо, якщо нема державної коррупції, якщо всі правоохороні органи здйснюють гідно та чесно свою роботу, якщо суди дійсно справедливі та чесні і якщо державні чиновники чесні та справедливі до своїх людей, а люди до держави.

Отже, бажаю успіхів президенту та його команді.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy