Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Сьогодні ми на першому місці – Володимир Зеленський

  • 6292
Сьогодні ми на першому місці – Володимир Зеленський

За останні два роки Україна досягла значних успіхів у багатьох сферах. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час підсумку презентацій плану реформ на 2021-2023 роки, які депутати напрацювали під час Великої фракції «Слуги Народу» у Трускавці.

«Сьогодні ми на першому місці. Це велика відповідальність. Першим бути складно, але це й величезний потенціал. Це можливість змінювати всю державу», – заявив Президент.

Він відзначив знані успіхи у багатьох сферах, зокрема в інфраструктурі, медицині, обороні, цифровізації.

«Чи була в нас інфраструктура? Ні. Ми – перші в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг. У нас з’явилася цифровізація. Ми номер один в Європі. Цього просто не було. А зараз в нас режим пейперлес, немає паперів. Це партія «Слуга Народу», це ми», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Президент запевнив, що незважаючи на багато випробувань у сфері медицини, країна зараз готова до будь-яких викликів.
Серед успіхів останніх років голова держави назвав і сферу безпеки та оборони.

«Важливо, що в нас з’явилось РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце», – заявив Володимир Зеленський.

Підсумовуючи роботу Великої фракції, Глава держави сказав, що у програмі Президента та партії більше не існує пунктів, які неможливо виконати.

«Я хотів би бути Президентом на момент, коли ми виконаємо всі наші обіцянки», – сказав Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy