Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуги Народу» пропонують новий порядок денний парламенту – Юлія Палійчук

  • 5415
«Слуги Народу» пропонують новий порядок денний парламенту – Юлія Палійчук

Фракція «Слуга Народу» вважає нинішній порядок денний Верховної Ради, розміщений на офіційному сайті парламенту, нелегітимним. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила речниця фракції «Слуга Народу» Юлія Палійчук.

«Спікер ВР так і не зібрав погоджувальну раду для його ухвалення», – пояснила вона.

Фракція «Слуга Народу» вважає, що заява спікера про необхідність трьох днів для технічної підготовки засідання погоджувальної ради є затягуванням часу.

«За нелегітимним порядком денним ми не будемо проводити засідання, тому наша фракція запропонувала інший варіант, який не вимагає попереднього затвердження. Він складається із питань, що не потребують внесення до порядку денного. Це постанови, пов’язані з перейменуванням населених пунктів, проведенням виборів, зміни меж населених пунктів, різноманітні ратифікації», – зазначила Юлія Палійчук.

За її словами, ці питання також є важливі, оскільки громади на місцях чекають на такі рішення парламенту вже досить давно.

Також «Слузі Народу» відомо про сьогоднішні наміри опозиції блокувати роботу Ради й не полишить спроб відкликати головуючого на засіданні парламенту – віцеспікера Руслана Стефанчука.

«Усі ці питання ми будемо розглядати виключно в межах регламенту ВР», – наголосила Юлія Палійчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy