Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» зацікавлена ухвалювати закони, спрямовані на покращення позицій України у міжнародних рейтингах – Олександр Корнієнко

  • 15284
«Слуга Народу» зацікавлена ухвалювати закони, спрямовані на покращення позицій України у міжнародних рейтингах – Олександр Корнієнко

Депутатська фракція «Слуги Народу» виступає за відкриття економіки країни для інвесторів, але у парламенті є сили, які блокують ці ініціативи. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Ми за ці два роки відкрили багато ринків. Минулого тижня вже була перша приватизація спиртзаводу, землю з 1 липня, сподіваюся, люди зможуть купувати та продавати, впорядкували гральний бізнес», – перераховує очільник «Слуги Народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, парламентська більшість зацікавлена ухвалювати закони, спрямовані на покращення позицій України у міжнародних рейтингах, бо це означає спрощення регулювання, збільшення доступу до кредитних ресурсів, розблокування ринків, встановлення прозорих правил для бізнесу.

Водночас, він свідчить, що не всі політичні сили розділяють таку позицію у сфері стимулювання розвитку економіки.

«Відбувається бій, який перетворюється вже в затяжну війну між старим і новим, зокрема стосовно погляду на економіку країни. У парламенті є сили, які проти цього. Кажуть, давайте статус кво – залишаймося сировинно-металургійною країною або ж сировинно-аграрною, це наш вузенький сегмент, де ми гарно себе почуваємо. Але навіть всередині цих галузей можна робити якісь проривні речі – наприклад, не тільки вирощувати, а й переробляти, причому культури, які купуватиме весь світ», – зауважив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy