Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» зацікавлена у посиленні ролі жінок у політиці

  • 9801
«Слуга Народу» зацікавлена у посиленні ролі жінок у політиці

На сьогодні партія «Слуга Народу» зацікавлена у посиленні ролі жінок у політиці. Потрібно продовжувати активно залучати їх до ухвалення рішень і в сфері місцевого самоврядування, і в державному управлінні.

Про це заявила очільниця партії Олена Шуляк під час панельної дискусії з теми «Україна без насильства» в межах однойменного проєкту руху «Зе!Жінки» до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Вона нагадала, що в цьому скликанні парламенту жінки становлять понад 20% (тоді як в першому скликанні вони складали всього 2,5%). А на місцевому рівні доля жінок серед депутатів місцевих рад і голів ОТГ ще вища – 36%. Причому серед депутатів від «Слуги Народу» цей відсоток ще вище – 39%. Також партія привела до місцевих рад найбільшу серед парламентських партій кількість жінок – 2 269.

Водночас політичній силі, переконана Олена Шуляк, є над чим працювати. Так, партія зацікавлена у посиленні ролі жінок у партійному будівництві, у роботі регіональних організацій, політичних рад. До того ж «Слуга Народу» працює над тим, щоб забезпечити виконання норм закону про 40-відсоткову квоту для жінок у виборчих списках політичних партій.

Протягом наступного року партія «Слуга Народу» планує підтримувати крило «Зе!Жінки» якомога активніше. Будуть впроваджувати заходи з підтримки людей – соціальний ліфт у партії, щоб найактивніші люди мали можливість проявити себе і потрапити до партійних списків на вибори.

«Впевнена, разом ми зможемо досягти більшого», – додала Олена Шуляк.

Нагадаємо, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводять Всесвітню акцію «16 днів проти насильства». Цьогоріч в межах національної інформаційної кампанії учасниці руху «Зе!Жінки» реалізують проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, який роз’яснить суть цього негативного явища та надасть «інструменти» для боротьби з ним. У кожній із областей учасниці руху «ЗеЖінки» проводили просвітниці заходи, громадські акції та опитування щодо запобігання та протидії насильству.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy