Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» закликала парламенти світу негайно запровадити нові санкції проти Росії

  • 5877
  • 1
«Слуга Народу» закликала парламенти світу негайно запровадити нові санкції проти Росії

Народні депутати від «Слуги Народу» закликали парламенти країн цивілізованого світу до рішучої і жорсткої реакції на дії російсько-терористичних військ. Враховуючи брутальні терористичні атаки російських найманців на дітей, треба негайно посилити санкції проти Путіна і його оточення вже зараз.

«Про факт обстрілу дитячого садка повинні знати у всьому світі. Цей жорстокий вчинок повинен стати приводом для запровадження нових санкцій щодо Росії, чия зброя вчора була націлена на дітей», – заявив під час виступу в парламенті народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук.

За його словами, на жаль, усі заяви російських посадовців про відсутність намірів атакувати Україну є не більше, ніж брехлива пропаганда. Тиражовані російськими ЗМІ кадри і повідомлення про відведення військ від кордону з Україною, за даними розвідки України і розвідок партнерських держав, є фейковими та імітацією, зазначив політик.

Олександр Ковальчук нагадав про атаки в кіберпросторі, сліди яких ведуть в Росію, загрозливі недружні дії в акваторії Чорного та Азовського морів, які неможливо трактувати інакше, ніж спроба блокади українських портів, обстріл населеного пункту Станиця Луганська, що на Луганщині, де снаряди влучили в дитячий садочок, в якому перебували діти. Також обстріляли школу у Врубівці, у якій у цей час також відбувалися заняття і перебували діти.

«Це відверті акти тероризму проти мирних мешканців, які здійснюються російською армією найманців. Армією, якою командують російські офіцери, яка озброєна та фінансується Росією. При цьому Росія традиційно намагається цинічно перекласти відповідальність за ці злочини на Україну і наші Збройні сили. Але у ці складні дні ми підтверджуємо свою відданість пошуку дипломатичних шляхів врегулювання конфлікту, що розпочала Російська Федерація. Також ми готові оборонятися та не дозволимо безкарно здійснювати збройні провокації проти цивільних громадян України та її інфраструктури», – наголосив народний депутат.

Депутати від «Слуги Народу» закликали Збройні сили продовжувати виявляти пильність і стриманість, а в разі необхідності твердість у обороні життів українців та території нашої держави. Вони також закликали всі політичні сили України, парламентські та непарламентські партії до єдності у прагненні дати відсіч агресору.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Данило
Данило
2 роки тому

💯%

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy