Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» закликає припинити поширення фейків про вакцини, адже це загрожує нацбезпеці

  • 6699
«Слуга Народу» закликає припинити поширення фейків про вакцини, адже це загрожує нацбезпеці

Фракція «Слуга Народу» вважає неприпустимим поширення неправдивої інформації про індійську вакцину з боку окремих опозиційних політиків, адже це загрожує національній безпеці і ставить під загрозу життя мільйонів українців.

Особливо, коли фейкові заяви про нібито небезпечність вакцини робить колишній головнокомандувач.

Масштабна дезінформаційна кампанія проти вакцини, яку розпочав Петро Порошенко, та яку ведуть його партійці, за своїм змістом є схожою на російську кампанію з дискредитації західних вакцин. Він намагається дискредитувати владу, збільшити недовіру українців до вакцини, і це найнебезпечніше з усього, що його команда робила останні роки, бо безпосередньо стосується життя мільйонів людей в Україні.

Вакцина AstraZeneca (CoviShield) виробництва Індії є цілком безпечним і ефективним захистом проти COVID-19. Це британський препарат, який виробляється потужностями індійського Serum Institute of India, одного з найбільших у світі виробників вакцин.

Безпечність препарату підтверджують як науковці, так і мільйони людей, які вже отримали щеплення саме цією вакциною. Нею вакцинувався Президент Володимир Зеленський, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і навіть Далай-лама. Натомість деякі українські політики продовжують і далі брехати про її «небезпечність».

До того ж посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс засвідчила якість виробленої в Індії вакцини, Канада офіційно дозволила використовувати Covishield, а уряд країни замовив два мільйони доз цієї вакцини.

Навмисне дискредитуючи вакцину AstraZeneca (CoviShield), Порошенко та пов’язані з ним ЗМІ ускладнюють загальноєвропейські зусилля з боротьби з COVID-19 і ставлять під загрозу життя людей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy