Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» висловлює щирі співчуття з приводу смерті президента Альянсу лібералів і демократів за Європу Ганса ван Баалена

  • 3226
«Слуга Народу» висловлює щирі співчуття з приводу смерті президента Альянсу лібералів і демократів за Європу Ганса ван Баалена

Партія «Слуга Народу» висловлює щирі співчуття з приводу смерті президента Альянсу лібералів і демократів за Європу (ALDE), депутата Європейського парламенту Ганса ван Баалена.

Нідерландський політик, за фахом юрист і консультант з питань управління, який виступав за європейську Україну та повернення Криму і тимчасово окупованих територій.
 
Одна з останніх заяв Ганса ван Баалена була 13 березня 2021 року на з’їзді партії «Слуга Народу». Він привітав Президента Зеленського, депутатів і делегатів, зазначивши, що його позиція щодо визнаних кордонів України залишається незмінною.
 
«Ми, ліберали й демократи Європи, маємо дуже потужну фракцію у Європейському парламенті. Маємо шість прем’єр-міністрів, президента Макрона – й ми підтримуємо вас, де тільки можемо», – заявив ван Баален.
 
Його заклик – абсолютно всі партії, які підтримують свої цінності, повинні працювати разом.
 
«Служимо нашим народам. Разом ми подолаємо все, в єдності наша сила. Шановний пане Президенте, шановний український народе, шановна партіє «Слуга Народу», я вас вітаю і бажаю вам успішного з’їзду, а також – добра і щастя Україні», – сказав ван Баален.
 
Ми будемо завжди вдячні за проукраїнську позицію, за безумовну підтримку України і за співробітництво.
 
Світла пам’ять.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy