Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» вважає неприпустимими напади на представників ЗМІ та вимагає суворого покарання винних

  • 8765
«Слуга Народу» вважає неприпустимими напади на представників ЗМІ та вимагає суворого покарання винних

Партія «Слуга Народу» вважає категорично неприпустимим напади на представників ЗМІ та вимагає суворого покарання винних у нападі на фотокореспондента видання «Букви», що стався 14 серпня під час акції на вулиці Банковій.

За фактом злочину вже відкрито кримінальне провадження, Національна поліція України встановлює особи зловмисників.

«Подібна ситуація є неприпустимою для України, демократичної і цивілізованої держави, де кожен громадянин має право виконувати свою роботу, не боячись за свої здоров’я та життя. Цього року ми вже ухвалили закон, яким зробили покарання за перешкоджання здійсненню журналістської діяльності жорсткішим. Лише так можна зупинити подібне свавілля. Кожен українець має бути у безпеці», – заявила голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

Голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету ВРУ з питань свободи слова Тетяна Циба додала, що з цього приводу буде проведено засідання комітету, за результатами якого депутати підготують відповідні запити до правоохоронних органів.

«Не можна бити людей! Неприпустимо заважати професійній діяльності журналістів. Свобода слова є однією з основних цінностей демократії. Я як громадянка України, як член Комітету з питань свободи слова не можу стримати обурення з цього приводу. З цього питання обов‘язково проведемо засідання комітету, за результатами якого будуть зроблені відповідні звернення до міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та керівника Національної поліції України Ігоря Клименка, щоб ця справа була розслідувана у найкоротші терміни та доведена до логічного завершення», – сказала Тетяна Циба.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy