Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» відкрита для ЗМІ – офіційна заява

  • 9235
«Слуга Народу» відкрита для ЗМІ – офіційна заява

Офіційна заява речниці фракції «Слуга Народу» Юлії Палійчук.

«Слуга Народу» постійно працює над тим, щоб бути для суспільства найбільш відкритою політичною силою:

✅Ми перша партія, що створила на базі свого офісу повноцінний медіацентр, аби журналісти в комфортних і спокійних умовах могли висвітлювати наші офіційні заходи.

✅Ми показуємо суспільству навіть наші внутрішні події. Як, наприклад, Велика фракція у Трускавці, де журналісти були запрошені на одну вечерю з депутатами, змагалися з ними у спортивних турнірах і могли поставити їм будь-які запитання.

Ми самі розповідаємо, що відбувається за лаштунками, які рішення ухвалюються на фракції і навіть публікуємо фото й відео з вечірок. До нас цього не робила жодна політична сила.

✅За останні 6 місяців наші спікери відвідали 792 студійні ефіри на 21 телеканалі. Це не враховуючи сотень брифінгів і, напевно, тисяч прямих включень та коментарів як у кулуарах парламенту, так і в нашому медіацентрі.

Якщо говорити про програму «Зворотний відлік», то за останні 6 місяців наші спікери брали у ній участь 14 разів. Для порівняння: у програмі «Свобода слова» на каналі ICTV, яка теж виходить лише по понеділках, за той самий проміжок часу наші спікери були присутні 13 разів.

Якщо подивитися ефіри Суспільного, то можна побачити, що у більшості випадків наші депутати із вдячністю брали у них участь. А в програмі «Зворотний відлік» уже тільки в цьому політичному сезоні були присутні голова партії, заступники голови фракції та інші представники монобільшості. Саме тому ми вважаємо, що говорити про якесь особливе ставлення до каналу чи програми просто несправедливо.

Єдине, на чому можуть наполягати наші представники, щоб долучитися до ефірів і ток-шоу, – це на тому, щоб у студії була хоча б мінімальна збалансованість та фаховість обговорення.

Просто некоректно говорити про бюджет без жодного незалежного експерта з бюджетних питань. Чи обговорювати плани парламенту, коли відсутні представники декількох фракцій або груп. Говорити про таку некоректність не означає керувати редакцією.

Ми вважаємо, що більшість ефірів Суспільного відповідають стандартам суспільного мовника. І це може побачити кожен. Але, на жаль, часом особисті погляди й симпатії колективу мають серйозний вплив на деякі програми. І ці факти фіксуємо не ми, а видання «Детектор медіа». Однак сподіваємося, що стандарти суспільного мовника будуть дотримані у всіх проєктах телеканалу.

Що стосується координації роботи нашої команди, то ні для кого не є таємницею той факт, що всі процеси синхронізуються у трикутнику «Монобільшість – уряд –Офіс Президента». Це стосується і синхронізації позицій, із якими представники моновлади виходять до суспільства. Тому координацією присутності наших депутатів в ефірах, наданням їм довідкових матеріалів займаються представники пресслужби партії, секретаріату фракції, консультанти та помічники депутатів. Офіс Президента чи уряд причетні до цього лише тоді, коли потрібні додаткові матеріали аналітичного характеру або уточнення позицій із гострих питань порядку денного.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy