Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» відкрила районний офіс партії у Новограді-Волинському

  • 5720
«Слуга Народу» відкрила районний офіс партії у Новограді-Волинському

У Новограді-Волинському на Житомирщині розпочав роботу районний партійний офіс «Слуги Народу». Він розташований за адресою вул. Соборності, 4.

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час урочистого відкриття офісу зазначила, що він стане платформою для діалогу політсили зі своїми виборцями, дозволить депутатам отримувати зворотній зв’язок від людей, чути їхні проблеми та напрацьовувати рішення для їхнього вирішення – і на державному, і на місцевому рівнях.

«Нам хочеться, щоб у регіонах обов’язково відбувався діалог з нашими виборцями. Аби громадяни знали про ті проєкти, які ми втілюємо великою командою – починаючи з розбудови інфраструктури, тотальної цифровізації державних послуг, закінчуючи питаннями розвитку сіл, реформи децентралізації та інших змін. Тут ми зможемо отримувати зворотній зв’язок від наших виборців, щоб уже на майданчику політичної партії напрацьовувати певні рішення на державному рівні та обов’язково втілювати їх у життя», – заявила Олена Шуляк.

Голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко розповів, що до кінця року по всій країні відкриється близько сотні нових офісів «Слуги Народу». На Житомирщині вже відкрито офіс у Бердичеві та Новограді-Волинському. Запуск наступного планують у Коростені.

«Крім того, наступного року плануємо відкрити так звані опорні офіси в усіх колишніх районах. Вони охоплять кожну громаду. Наша політсила – це важливий місток між владою і громадянами. За допомогою партійних офісів ми можемо покращувати нашу комунікацію, доносити наші позиції та чути думки українців. Це дасть відповідний ефект нашій роботі з виборцями», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Депутат Житомирської обласної ради від «Слуги Народу» Олександр Ющенко наголосив, що партійний офіс у Новограді-Волинському буде відкритий для всіх без винятку громадян.

«Цей офіс – не лише для членів «Слуги Народу», він доступний абсолютно для всіх. Кожен житель міста чи району може прийти сюди з тими чи іншими проблемами. Ми ніколи не стоїмо осторонь і зробимо все, аби допомогти у їхньому вирішенні», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy