Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» відкликає 61 місцевого депутата – Олена Шуляк

  • 10701
«Слуга Народу» відкликає 61 місцевого депутата – Олена Шуляк

Партія активно застосовує процедуру відкликання депутатів обласних, міських та селищних рад, які не виконують свою роботу. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Цьогоріч почав діяти закон про імперативний мандат, який стосується місцевих депутатів. Ми цю процедуру активно застосовуємо до наших місцевих депутатів, які не працюють. Зараз відкликаємо 61 депутата з 6407, які є представниками партії «Слуга Народу» у місцевих радах», – сказала Олена Шуляк.

Також вона вважає, що час розглянути питання про імперативний мандат народного депутата, тобто можливість відкликати депутатів Верховної Ради.

Шуляк нагадала, що це була одна з передвиборчих обіцянок «Слуги Народу», і у 2019 році законопроєкт про імперативний мандат нардепа проголосували у першому читанні. Але Конституційний Суд України заблокував цю ініціативу.

«Це відбулося за тією ж схемою, як і спроба КСУ демонтувати всю антикорупційну інфраструктуру. З того часу до цього питання ми, на жаль, не поверталися. Але саме час знову розпочати цю дискусію та винести на розгляд парламенту законопроєкт про імперативний мандат народного депутата», – вважає очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy