Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» в Київраді з’ясує, хто винен у зупинці метро на «Теремки»

  • 161
«Слуга Народу» в Київраді з’ясує, хто винен у зупинці метро на «Теремки»

Фракція «Слуги Народу» буде вимагати всі необхідні документи, аби з’ясувати, хто насправді винний у ситуації із затопленням тунелю метро, в результаті чого зупинено рух поїздів між станціями «Либідська» та «Деміївська».

Про це сказав голова фракції «Слуги Народу» в Київраді, очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради Андрій Вітренко.

Зокрема, сьогодні члени тимчасової контрольної комісії Київміськради проінспектували аварійну ділянку метро, перегін між станціями метро «Либідська» та «Деміївська», аби з’ясувати причини закриття переходу і коли він буде відремонтований.

«Ми побачили величезні потоки води, намиті ґрунти у лотку для водовідведення, маяки, що встановленні, і великі риштування. За нашими попередніми висновками, причиною такої ситуації з метро стало неефективне управління тунелями, обслуговування, громадська забудова не упорядкована, неправильно видана документація», – зазначив Андрій Вітренко.

За його словами, стан метро жахливий, споруда не обслуговувалась. Саме тому разом з депутатами фракції вони затребують всі документи, які засвідчать, хто винний у цій ситуації, адже «є чіткі прізвища винуватців».

Він також звернув увагу на те, що гарантійний термін від підрядника на пошкоджений тунель у київському метро становив один рік, що є надзвичайно коротким терміном як для таких об’єктів.

«Фракція «Слуги Народу» в Київраді робитиме все, щоб кияни жили в безпечному та комфортному місті з розвиненою інфраструктурою», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy