Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» у Київміськраді закликала детально проаналізувати програму розвитку Києва

  • 72
«Слуга Народу» у Київміськраді закликала детально проаналізувати програму розвитку Києва

Більшість об’єктів програми соціально-економічного розвитку Києва є довгобудами, а сама програма формується в ручному режимі. Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» у Київській міській раді очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко.

«Більшість об’єктів цієї програми є довгобудами. Як може ремонтуватися колектор понад 10 років? Як може відбуватися термомодернізація школи більше ніж 10 років? Чому у нас потрапляють в програму нові об’єкти в той час, як старі ще не закінчені?», – навів приклад Вітренко.

За його словами, така ситуація свідчить про те, що програма соціально-економічного розвитку Києва формується в ручному режимі, тому що більшість об’єктів не отримують постійного фінансування.

Вітренко також додав, що столичні посадовці посилаються на низку проблем, пов’язаних спочатку з епідемією коронавірусу, а потім з війною. Втім це не має впливати на вартість робіт.

«Це не може бути причиною десятикратного зростання вартості того чи іншого об’єкту. Наприклад, у 2016 році на мулові поля було заплановано 69 млн гривень, сьогодні вони будуть коштувати бюджету 1 мільярд 322 мільйонів гривень», – зазначив Вітренко.

Голова фракції «Слуга Народу» у Київській міській раді закликав депутатів проаналізувати програму та не влаштовувати вибіркового фінансування об’єктів з огляду на погану чи хорошу районну адміністрацію.

«Місто Київ єдине. Тут є кияни, київська територіальна громада, яка має розвиватися системно та збалансовано», – підсумував Вітренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy