Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» створює 100 офісів у районних центрах – Олександр Завітневич

  • 5693
«Слуга Народу» створює 100 офісів у районних центрах – Олександр Завітневич

«Слуга Народу» продовжує розбудовувати партійну структуру у регіонах. Про це заявив голова Національної ради громад партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич під час форуму «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості».

«Враховуючи процес децентралізації, що вже завершується, у кожному обласному центрі буде створена своя рада громад «Слуги Народу». Ми маємо понад 6 тис. депутатів місцевих рад та створюємо близько 100 офісів у районних центрах», – сказав Завітневич.

За його словами, Національна рада громад партії «Слуга Народу» стане дієвим органом. Цей орган об’єднає голів обласних осередків та працюватиме безпосередньо з громадами.

«Це буде пряма комунікація регіонів зі столицею, адже ми хочемо реалізувати стратегію розвитку кожного регіону, яку ми презентували під час місцевих виборів», – зазначив очільник Національної ради громад партії «Слуга Народу».

Нагадаємо, в центральному офісі партії «Слуга Народу» розпочався форум для представників центральних та регіональних ЗМІ «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості». Учасники обговорюють майбутнє місцевих медіа: які плануються законодавчі зміни, як протидіяти дезінформації та що потрібно робити для захисту прав журналістів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy