Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» стане майданчиком для обговорення ініціатив з підтримки авіагалузі – Олена Шуляк

  • 4816
«Слуга Народу» стане майданчиком для обговорення ініціатив з підтримки авіагалузі – Олена Шуляк

У парламенті та уряді працюють над ініціативами з державної підтримки авіаційної галузі й партія «Слуга Народу» стане майданчиком, на якому відбуватимуться обговорення. Про це заявила голова партії Олена Шуляк під час форуму «Велике будівництво: Авіація. Туризм» у Києві.

«Перша ініціатива – ми розглядаємо можливість зниження ставки ПДВ до 7% на внутрішні авіаперевезення. Це позитивно відіб’ється на діяльності авіакомпаній і сприятиме тому, що авіаквиток для українців буде набагато дешевшим. Друга ініціатива – держава сплачує частину вартості квитка на соціально значущих авіамаршрутах, щоб зробити внутрішні подорожі літаком для пересічних українців та гостей нашої країни доступнішими», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Ще одним перспективним напрямком розвитку авіаційної галузі, за її словами, може стати мала авіація.

«У світі у цю сферу залучено понад 150 млрд доларів та 8 млн робочих місць. Україна також має подивитися, яким чином стимулювати розвиток малої авіації», – вважає Шуляк.

Також вона запевнила, що парламентське міжфракційне об’єднання «За Велике будівництво», одним з керівників якого вона є, готове долучитися до роботи у сфері стимулювання розвитку авіагалузі.

«Це об’єднання налічує понад 226 депутатів, які представляють усі фракції. Це говорить про те, що курс на розвиток країни підтримують усі парламентарі», – констатувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy