Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» розробить методички із кращими практиками проєктів у громадах – Віталій Безгін

  • 8999
«Слуга Народу» розробить методички із кращими практиками проєктів у громадах – Віталій Безгін

Протягом найближчих місяців партія «Слуга Народу» розробить методички із кращими практиками проєктів у громадах, які згодом поширять на всі регіони України. Це будуть «інструкції» для громад, як правильно підготувати документацію, адвокувати та реалізовувати проєкти.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін під час урочистостей з нагоди Дня самоврядування в Бучі.

«Сьогодні ми зібрали представників різних громад з усієї країни в Бучі. Це громада, що є безумовним взірцем для громад Київщини, котра розуміє, як реалізовувати успішні проєкти у сфері спорту, освіти, охорони здоров’я, взаємодії з бізнесом. Ми впевнені, що ці успішні практики мають поширюватися на інші громади. Тому підготуємо продукт, у якому будуть практичні рекомендації з розробки, адвокації та реалізації проєктів. Впевнений, він повинен отримати попит і стати корисним», – пояснив Віталій Безгін.

Під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування депутати від «Слуги Народу» різних рівнів отримали нагороди за активну позицію та просування ініціатив, що покращують життя громадян.

«Символічно, що ця подія сталася саме в День місцевого самоврядування. Не втомлююся наголошувати, що місцеве самоврядування – це не про щось ілюзорне і далеке. Всі ми живемо в громадах, наші діти ходять до школи та садочка в громадах, ми звертаємося до приймального відділення в громаді, йдемо до ЦНАПу в громаді, щоб отримати ті чи інші послуги. Наша країна є країною громад», – наголосив очільник профільного підкомітету.

Віталій Безгін також назвав головний кошторис країни на 2022 рік, нещодавно ухвалений парламентом, «бюджетом для громад», бо він є безпрецедентно позитивним для місцевого самоврядування. Детальний аналіз, що передбачає Держбюджет-2022 для громад – дивіться в інфографіці за посиланням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy