Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» розгляне партійні санкції до депутата Владислава Трубіцина через підозру в корупції

  • 5876
«Слуга Народу» розгляне партійні санкції до депутата Владислава Трубіцина через підозру в корупції

«Слуга Народу» скликає позачергову конференцію Київської міської організації політичної партії для розгляду партійних санкцій стосовно депутата Київської міськради Владислава Трубіцина і ухвалення відповідних рішень щодо нього.

Таке розпорядження відповідно до ст. 9.1.4 Статуту партії видала голова політичної сили Олена Шуляк.

«Національне антикорупційне бюро повідомило про викриття на отриманні неправомірної вигоди депутата Київської міської ради від партії «Слуга Народу» Владислава Трубіцина, а також директора одного з комунальних підприємств. І це є зайвим підтвердженням того факту, що у владі міста процвітає корупція, в якій замішані підлеглі міського голови. Ми чекаємо на всебічне та ретельне розслідування справи антикорупційними та правоохоронними органами», – заявила вона.

Очільниця нагадала, що саме їхня політична команда забезпечила все необхідне для того, щоб Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд були захищені від будь-яких посягань і мали твердий правовий фундамент.

У партії сподіваються, що професійна та неупереджена робота детективів НАБУ, прокурорів САП, суддів, а відповідно і адвокатів, дозволить отримати справедливий вирок – обвинувальний чи виправдувальний.

Олена Шуляк зазначила, що у «Слузі Народу» вважають, що політична відповідальність повинна бути набагато швидшою, ніж кримінальна чи адміністративна. Особливо за діяння, які можна розглядати як корупційні.

«Сподіваюся, реакція міського голови Києва на корупцію в комунальних підприємствах буде такою ж швидкою», – підсумувала голова політичної сили.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy