Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» розглядає можливість супермаркетам стимулювати пріоритетну закупівлю фермерської продукції

  • 8258
«Слуга Народу» розглядає можливість супермаркетам стимулювати пріоритетну закупівлю фермерської продукції

У парламенті існує законодавча ініціатива, спрямована на зобов’язання великих мереж супермаркетів пріоритетно закуповувати продукцію у місцевих виробників. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на IV Агрополітичному форумі. Він пройшов за ініціативи Всеукраїнської асоціації громад в межах 33-ї Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2021» на столичному ВДНГ.

«Існує ініціатива щодо локалізації. Вона спрямована на те, щоб супермаркети закуповували продукцію в місцевих виробників більш пріоритетно», – сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, такі зміни нададуть додаткові переваги для малих фермерів. Адже таким чином вони стануть більш конкурентоспроможними перед імпортними постачальниками.

«Виробництво можна локалізувати не лише на рівні промоції, коли організовують виставки з крафтовими виробниками, але і тиснути на мережі. Така розмова потрібна. Її потрібно піднімати. Адже виникає логічне запитання: чому імпортні продукти більш вигідно купувати, ніж локальну продукцію? Я кажу саме про ту продукцію, на яку немає дефіциту. Давайте про все це говорити», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy