Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» просуває важливі ініціативи для наближення українського законодавства до права Євросоюзу – Вадим Галайчук

  • 5372
«Слуга Народу» просуває важливі ініціативи для наближення українського законодавства до права Євросоюзу – Вадим Галайчук

У новому політичному сезоні Верховна Рада розгляне низку важливих євроінтеграційних ініціатив. Співпраця між урядом і парламентом у їхній підготовці є безпрецедентною.

Про це заявив заступник голови Комітету ВРУ з питань інтеграції України до Європейського Союзу Вадим Галайчук під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Міжнародна політика».

«Координація та співпраця між урядом і парламентом наразі є безпрецедентно високою. Усі комітети парламенту були активно долучені до розробки програми уряду, узгодження наших позицій. Є багато хороших євроінтеграційних ініціатив, які плануємо розглянути в новому політичному сезоні. Сподіваємося, вони знайдуть високу підтримку не лише серед монобільшості, а й серед опозиційних сил», – сказав Вадим Галайчук.

Народний депутат також висловив сподівання, що робота уряду та парламенту в новому політичному сезоні наблизить євроінтеграційні перспективи України.

«Я з упевненістю дивлюся в новий політичний сезон, у євроінтеграційні перспективи і в те, яким чином буде рухатися парламент разом із урядом для того, аби Україна могла виконати свою «домашню роботу» з наближення законодавства до Європейського Союзу. І вийти на нові горизонти, домовленості, що зробить нас більш активним учасником цього процесу», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy