Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» пропонує виділити ще 2,5 млрд грн на Велике будівництво

  • 6475
«Слуга Народу» пропонує виділити ще 2,5 млрд грн на Велике будівництво

Парламент підтримав за основу законопроєкт №6298, який передбачає виділення з держбюджету додаткових 2,5 млрд грн на інфраструктуру. Це дасть поштовх для розвитку дорожньої мережі та створить національного авіаперевізника.

Як зазначила під час представлення документу голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, насамперед кошти підуть на оновлення доріг в межах Великого будівництва. Планується виділити 1 млрд грн на будівництво та реконструкцію 4500 км державних доріг та 323 мостів.

Зокрема йдеться про М-30 Стрий – Ізварине – так звана Дорога єдності, яка створена до 30-річчя незалежності України, і це найдовший в Україні транспортний коридор, що починається на Львівщині та закінчується на Луганщині, і сягає майже 1400 км. А також гроші підуть на мости через Дніпро у Запоріжжі. Запорізький міст є восьмим за висотою серед збудованих вантових мостів Європи. А ще це найвідоміший довгобуд України.

Решта грошей, ще 1 млрд грн, піде на місцеві дороги. Мова про адекватне сполучення між селами та маленькими містечками.

Ще 0,5 млрд грн спрямують на формування акціонерного капіталу національного авіаперевізника, який забезпечить доступні та зручні перельоти між регіонами.

Команда «Слуги Народу» має ціль на законодавчому рівні зробити все можливе, щоб наша країна була зручною та комфортною для життя. Та для цього недостатньо декларативної підтримки, треба конкретні дії, переконана Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy