Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Слуга Народу» пропонує розглянути оборонні та економічні законопроєкти

  • 5148
«Слуга Народу» пропонує розглянути оборонні та економічні законопроєкти

Цього тижня парламент має розглянути низку важливих законопроєктів у сфері оборони та розвитку економіки. Про це під час Погоджувальної ради заявив перший заступник голови фракції «Слуга Народу» Андрій Мотовиловець.

«Завдання Верховної Ради – працювати, зберігати спокій і підтримувати економіку. Бо саме сплачені податки перетворюються на боєприпаси та на паливо для бронетехніки. Нехай наша робота стане відповіддю на спроби залякати Україну», – закликав депутат.

За його словами, цього тижня парламент має розглянути законопроєкт про національний супротив стосовно статусу ветеранів війни. У фінансовому блоці депутати розглянуть законопроєкти про економічний паспорт, про систему гарантування вкладів фізичних осіб та про оподаткування міжнародних відправлень.

Також серед важливих законопроєктів він назвав документи про впровадження карантину та про День української державності.

Серед проєктів, які фракція «Слуга Народу» пропонує додати до порядку денного, Мотовиловець назвав законопроєкт про питну воду (№3723), про засади державної регіональної політики (№5323) та пропозиції Президента до законопроєкту про віртуальні активи (№3637).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy